0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Consadole Sapporo
۱
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۲
۰
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
  Russia Super Cup
FK Zenit St. Petersburg
۰
۰
FK Krasnodar
inprogress
۲۱:۰۰
  China Super League
Shanghai Shenhua
۳
۲
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۱
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Peng FC
۰
۰
Henan FC
Finished
۱۵:۳۰
Qingdao West Coast FC
-
-
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۰:۰۰
Meizhou Hakka
۲
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۵:۰۵
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۱
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
  Norway Eliteserien
Sandefjord
۲
۱
FK Bodo Glimt
Finished
۱۸:۳۰
Fredrikstad FK
۰
۰
Molde FK
Finished
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
۰
۰
FK Haugesund
inprogress
۲۰:۴۵
Viking Stavanger
۲
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
۱
۲
Ham-Kam
Finished
۱۸:۳۰
Tromso IL
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Lillestrom SK
۳
۱
Stromsgodset IF
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Serie A
EC Bahia
-
-
Cuiaba MT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cruzeiro MG
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Malaysia Super League
Sabah FC
۱
۳
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
Pahang
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Perak
۰
۲
Penang FC
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
BSC Young Boys Bern
۱
۰
FC Aarau
Finished
۱۶:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۳
۱
Racing Genk
Finished
۱۴:۳۰
Fenerbahce SK
۴
۰
Racing Club Strasbourg
inprogress
۲۰:۰۰
FC Groningen
۱
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۶:۳۰
FC Astoria Walldorf
۱
۷
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۳۰
US St. Malo
-
-
Stade Rennes FC
inprogress
۱۹:۳۰
BSC Young Boys Bern
۱
۳
FC Wil 1900
inprogress
۱۹:۳۰
VfB Lubeck
۲
۵
Hamburger SV
Finished
۱۸:۳۰
1. FC Koln
۳
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۵:۳۰
FC Luzern
۰
۰
VfB Stuttgart
Finished
۱۶:۳۰
AZ Alkmaar
۸
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
AS Monaco
۱
۱
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۰۰
NK Varazdin
۱
۰
Campionii FC Arges
Finished
۱۲:۰۰
FC Nurnberg
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۷:۰۰
FC Red Bull Salzburg
۲
۲
AC Sparta Praha
Finished
۱۷:۳۰
Telstar
۲
۲
Quick Boys
Finished
۱۹:۰۰
Panathinaikos
-
-
AEK Larnaca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Lugano
۲
۰
AC Parma
inprogress
۲۰:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۱
۰
SBV Vitesse
inprogress
۲۰:۳۰
York City FC
۱
۲
Sheffield United FC
Finished
۱۵:۰۰
SV Meerssen 1918
۰
۴
MVV Maastricht
inprogress
۱۹:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۱
۰
FC CSKA 1948
inprogress
۲۰:۳۰
Udinese Calcio
۲
۰
NK Bilje
inprogress
۲۰:۳۰
SL Benfica
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
PFC Levski Sofia
۰
۰
Maccabi Netanya
inprogress
۲۰:۳۰
Gateshead
۲
۱
Sunderland
inprogress
۱۹:۳۰
FSV Hollenbach
۳
۱
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
KKS Lech Poznan
۰
۲
FK Teplice
Finished
۱۷:۳۰
Arka Gdynia
۲
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۸:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۳
۰
FK Inter Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
Charlton Athletic FC
۳
۱
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Cleethorpes Town
۰
۲
Grimsby Town
Finished
۱۶:۳۰
FC Schalke 04
۲
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۷:۳۰
Zeleznicar Pancevo
۰
۱
Trabzonspor
inprogress
۱۹:۰۰
Dynamo Ceske Budejovice
۳
۲
SV Ried
inprogress
۱۹:۳۰
Penzugyor
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
FK Usti nad Labem
۱
۴
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۰۰
SFC Opava
۱
۱
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
SC Paderborn 07 II
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۳:۳۰
Cardiff City FC
۳
۱
KV Kortrijk
Finished
۱۴:۳۰
PSV Eindhoven
۱
۱
Club Brugge KV
Finished
۱۴:۳۰
Ratinger Spvg
۲
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
Trefelin
۰
۲
Haverfordwest County
Finished
۱۷:۰۰
SC Rheindorf Altach
۱
۰
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۹:۰۰
MTK Budapest
۳
۳
Budapest Honved FC
inprogress
۱۹:۳۰
Primorje Ajdovscina
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
inprogress
۱۹:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۵
۳
Legia Warsaw II
Finished
۱۲:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Blekitni Stargard
Finished
۱۳:۳۰
Bonner SC
۱
۱
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
Winterton Rangers
۰
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۵:۳۰
RKC Waalwijk
۲
۴
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۱۶:۰۰
MFK Skalica
۰
۲
MFK Karvina
Finished
۱۶:۰۰
FC Einheit Rudolstadt
۰
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۸:۰۰
FC Slovacko
۴
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۸:۳۰
AC Dukla Praha
۲
۱
Slavia Prague B
inprogress
۱۹:۳۰
NK Gorica
۳
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۱:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۲
۳
Star Starachowice
Finished
۱۲:۰۰
GKS Wikielec
۳
۰
Stomil Olsztyn
Finished
۱۲:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۲:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۶
۰
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۳:۳۰
Brondby I.F.
۰
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۴:۳۰
AFC Sudbury
۰
۰
Felixstowe & Walton United FC
Finished
۱۴:۳۰
Giessen Teutonia
۰
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۵:۰۰
BK Frem
۳
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۰۰
Mossley
۰
۱
Halifax Town
Finished
۱۶:۳۰
SC Amiens
۰
۱
FC Chambly Thelle
Finished
۱۶:۳۰
Accrington Stanley
۱
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۶:۳۰
Armagh City
۱
۳
Dungannon Swifts
Finished
۱۶:۳۰
Bangor
۱
۴
Linfield FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Rukh Lviv
۱
۳
NK Osijek
Finished
۱۶:۳۰
Ammanford AFC
۱
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۷:۰۰
Northampton Town
۰
۳
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
Chesterfield
۰
۳
Nottingham Forest
Finished
۱۷:۳۰
SV Kapfenberg
۱
۴
Grazer AK 1902
Finished
۱۸:۳۰
NK Domzale
۲
۱
ND Gorica
inprogress
۱۹:۳۰
OFK Belgrade
۱
۰
OFK Vrsac
inprogress
۲۰:۰۰
FC Liefering
۱
۰
Lommel United
inprogress
۲۰:۳۰
Unicov
۱
۲
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
Polonia Bytom
۲
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Lugano II
۱
۱
FC Collina d'Oro
Finished
۱۲:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۲
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۲:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
Aberystwyth Town FC
۰
۱
Llanelli AFC
Finished
۱۵:۰۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۳
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
Bayern Alzenau
۱
۴
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
TSV Kornburg
۰
۰
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۵:۳۰
Sparta Rotterdam
۱
۱
ADO Den Haag
Finished
۱۵:۳۰
RAAL La Louviere
۳
۲
Boulogne
Finished
۱۶:۰۰
Sporting Hasselt
۳
۱
Club Brugge II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Hartberg
۱
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۶:۳۰
Workington AFC
۰
۰
Carlisle United
Finished
۱۷:۳۰
SC Paderborn 07
۵
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۳
۱
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۰
۳
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
Bath City
۰
۱
Bristol Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Boldmere St Michaels
۳
۱
Rushall Olympic
Finished
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
۳
۲
Debreceni VSC
Finished
۱۸:۰۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۳
۰
Bron Radom
Finished
۱۸:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۱
FC Koper
Finished
۱۸:۳۰
Neuchatel Xamax FC
۰
۳
Lausanne-Sports
Finished
۱۸:۳۰
EA Guingamp
۱
۲
Le Mans FC
Finished
۱۸:۳۰
Servette Geneve FC
۱
۱
Etoile Carouge FC
inprogress
۱۹:۳۰
Kryvbas Krivyi
۲
۱
Sabah FK
inprogress
۲۰:۰۰
Kremser SC
۱
۰
SK Vorwarts Steyr
inprogress
۲۰:۳۰
BKV Elore
۲
۰
Kelen SC
Finished
۱۱:۳۰
Erzsebeti SMTK
۴
۱
Dorogi FC
Finished
۱۱:۳۰
SV Lafnitz
۲
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۰۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۲
۲
FC Besa Biel/Bienne
Finished
۱۲:۳۰
FK Austria Wien
۱
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۳۰
FC Utrecht Reserves
۳
۳
FC Oss / Top Oss
Finished
۱۲:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۲:۳۰
Jadran Dekani
۰
۱
MOL Fehervar FC
Finished
۱۳:۰۰
Hobro
۱
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۱
Elana Torun
Finished
۱۳:۳۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۰
TS Wisla Krakow
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz II
۰
۱
Slask Wroclaw II
Finished
۱۳:۳۰
Stabaek
۳
۳
Sogndal IL
Finished
۱۴:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۱
SV Werder Bremen II
Finished
۱۴:۳۰
FC Den Bosch
۱
۰
PSV U21
Finished
۱۴:۳۰
Heracles Almelo
۱
۱
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۵:۳۰
FC Zwolle
۱
۲
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
Helsingborgs IF
۲
۰
Koge
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
FSV Zwickau
۱
۶
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Polonia Bytom
۴
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۳۰
Auchinleck Talbot FC
۲
۰
Tranent Juniors
Finished
۱۶:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۴
۱
Sparta Prague B
Finished
۱۶:۳۰
Buckley Town
۱
۱
Newtown AFC
Finished
۱۷:۰۰
FC St. Pauli
۳
۱
Bremer SV
Finished
۱۷:۰۰
Stevenage Borough
۲
۲
Watford FC
Finished
۱۷:۳۰
Tonbridge Angels FC
۱
۳
Chatham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۱
۰
Stockport
Finished
۱۷:۳۰
FC Eindhoven
۰
۱
Al-Rayyan
Finished
۱۷:۳۰
Aveley
۰
۰
Billericay Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Eastbourne Borough FC
۱
۱
Hashtag United FC
Finished
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۱
۲
Leyton Orient
Finished
۱۷:۳۰
Farnborough FC
۳
۱
Sutton United FC
Finished
۱۷:۳۰
Maldon & Tiptree
۰
۲
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
MSK Zilina
۱
۵
SK Slavia Prague
Finished
۱۷:۳۰
NEC Nijmegen
۱
۲
Standard Liege
Finished
۱۷:۳۰
Matador Puchov
۴
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۵
Bromley
Finished
۱۷:۳۰
Ware FC
۲
۳
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
Brackley Town FC
۱
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Newcastle Town
۰
۵
Crewe Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
SKN St. Polten
۰
۱
Ujpest FC
Finished
۱۷:۳۰
Mickleover Sports
۲
۲
Belper Town
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۳
۰
Rochdale
Finished
۱۷:۳۰
AFC Ajax
۲
۱
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۲
۳
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Karlsruher SC
۱
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۸:۳۰
Panetolikos FC
۰
۲
Levadiakos
Finished
۱۹:۰۰
FC Stadlau
۰
۴
Wiener Viktoria
Finished
۱۹:۳۰
CSKA Moscow
۱
۲
FK Akhmat Grozny
inprogress
۲۰:۰۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۳
FK Humenne
Finished
۱۰:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۰۰
Komarom VSE
۱
۳
KFC Komarno
Finished
۱۱:۳۰
SK Kladno
۲
۰
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۱:۳۰
Radomlje
۳
۳
Aluminij
Finished
۱۱:۳۰
GKS Belchatow
۲
۳
Skra Czestochowa
Finished
۱۱:۳۰
UFC SV Hallwang
۰
۰
Hallein
Cancelled
۱۲:۰۰
FC Pisek
۰
۳
FK Pribram
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
NK Nafta Lendava
۳
۳
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۰
۱
Bicskei TC
Finished
۱۲:۳۰
FK Hodonín
۱
۳
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz
۳
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۳:۰۰
FC Tatabanya
۱
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۴:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
-
-
SV Werder Bremen
Cancelled
۱۴:۳۰
AaB Aalborg
۱
۴
Viborg FF
Finished
۱۵:۰۰
BW Hohen Neuendorf
۰
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۰۰
IK Oddevold
۴
۱
Orgryte IS
Finished
۱۵:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۰
۳
FC Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
Gillingham
۰
۰
Millwall
Finished
۱۵:۳۰
FC Vaduz
۰
۱
FC St. Gallen
Finished
۱۵:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۲
۰
SG Unterrath
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock
۱
۳
Randers FC
Finished
۱۶:۰۰
FC Dordrecht
۴
۲
Willem II Tilburg
Finished
۱۶:۰۰
Turkgucu Munchen
۲
۰
SC Imst
Finished
۱۶:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۱
۴
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۳۰
Basingstoke Town LFC
۲
۱
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۶:۳۰
FC Graffin Vlasim
۱
۱
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۷:۰۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۰۰
Chichester City FC
۱
۲
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
Binfield
۰
۷
Maidenhead United
Finished
۱۷:۳۰
Ashford Town (Middx) LFC
۵
۲
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۷:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۱
SV Grodig
Finished
۱۷:۳۰
Leek Town
۰
۰
Buxton
Finished
۱۷:۳۰
Macclesfield FC
۲
۰
Blackburn Rovers U21
Finished
۱۷:۳۰
Witton Albion
۱
۳
Radcliffe Borough
Finished
۱۷:۳۰
Haringey Borough
۲
۳
Cheshunt FC
Finished
۱۷:۳۰
FK Kaluga
۲
۲
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۷:۳۰
SV Darmstadt 98
۵
۱
FC Swift Hesperange
Finished
۱۷:۳۰
Pogon Szczecin
۳
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۷:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۸:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۴
FK Rubin Kazan
Finished
۱۸:۰۰
Vyskov
۰
۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۳۰
NK Emmi Bistrica
۰
۳
Campionii FC Arges
Finished
۱۸:۳۰
Dunkerque
۰
۰
Feignies Aulnoye
Finished
۱۸:۳۰
Tekstilac Odzaci
۱
۱
IMT Novi Belgrade
inprogress
۱۹:۳۰
TSV Steinbach
۰
۰
Eintracht Hohkeppel
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۰
۰
Beroe Stara Zagora
inprogress
۱۹:۳۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۲
۰
PFC Litex Lovech
inprogress
۱۹:۳۰
FK Indjija
۰
۰
FK Smederevo
inprogress
۱۹:۳۰
FK Sloboda Uzice
۱
۰
Mladost Novi Sad
inprogress
۲۰:۰۰
PFC Cherno More Varna
۱
۰
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۲۰:۱۵
PFC Lokomotiv Sofia
۰
۰
PFC Montana 1921
inprogress
۲۰:۳۰
Jaibos Tampico Madero
-
-
Alebrijes Oaxaca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States USL League Two
Ann Arbor
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Brave SC
۳
۱
Inter Gainesville
Finished
۰۲:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۲
۱
Thunder Bay Chill
Finished
۰۳:۳۰
West Seattle Junction
۲
۲
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
BALLARD FC
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Wake FC
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۲:۳۰
Lane United FC
۳
۲
FC Olympia
Finished
۰۵:۳۰
Union Macomb
۱
۱
Oakland FC
Finished
۰۱:۳۰
Arizona Arsenal SC
۳
۳
Coachella FC
Finished
۰۴:۳۰
A.C. Connecticut
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Japan J3 League
Omiya Ardija
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۲
۱
Fukushima United FC
Finished
۱۲:۳۰
SC Sagamihara
۱
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Nara Club
Finished
۱۳:۳۰
Kataller Toyama
۳
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۲:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Mjallby AIF
۲
۱
Malmo FF
Finished
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
۳
۱
GAIS
Finished
۱۹:۰۰
  United States USL Championship
Hartford Athletic
۲
۲
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
El Paso Locomotive FC
۰
۲
Las Vegas Lights
Finished
۰۴:۳۰
Detroit City FC
-
-
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Chile Copa Chile
Cobreloa Calama
۰
۲
Deportes Iquique
Finished
۰۳:۳۰
Union Espanola
۰
۳
Magallanes
inprogress
۲۰:۰۰
  Canada Premier League
Vancouver Langley FC
۰
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۳
۲
Concon National
Finished
۰۰:۳۰
Provincial Ovalle
۱
۱
Puerto Montt
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga I
FCSB
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۰
Politehnica Iasi
Finished
۱۷:۳۰
FC UTA Arad
۱
۱
Rapid Bucuresti
inprogress
۱۹:۴۵
  Latvia Latvia Cup
Rigas Futbola Skola
۰
۱
BFC Daugava Daugavpils
inprogress
۲۰:۳۰
FK Ventspils
۰
۳
Riga FC
inprogress
۱۹:۳۰
JDFS Alberts
۱
۲
AFA Olaine
inprogress
۱۹:۳۰
Beitar/Riga Mariners
۰
۴
FS Metta/Lu
Finished
۱۸:۳۰
Marupe
۱
۴
FK Auda
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
EC Juventude
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie D
Serra FC ES
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۳۰
Santa Cruz de Natal
-
-
Iguatu CE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
River AC
-
-
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sergipe SE
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
America RN (Rio Grande do Norte)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Conaree United
۱
۱
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۳:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Always Ready
۱
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۳:۳۰
Independiente Petrolero
۰
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۳۰
San Antonio Bulo Bulo
-
-
Oriente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۳۵
Mazatlan FC
۲
۲
San Luis
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۴
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۰
Club America
۳
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Cheonan City
۱
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Cheongju City FC
۲
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۳
۲
Chungnam Asan
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie B
Botafogo SP
۰
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
Novorizontino SP
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AA Ponte Preta
۴
۲
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۲
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Sport Club do Recife
-
-
America Mineiro MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Balcatta
۰
۵
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۲
۰
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۲
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۲
۰
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۳
۲
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
  Scotland League Cup
Elgin City
۰
۵
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
Brechin City
۱
۲
St. Johnstone
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۰
۵
Queen's Park
Finished
۱۷:۳۰
Queen of the South
۰
۳
Aberdeen FC
inprogress
۱۹:۴۵
Falkirk FC
۲
۰
Dundee United FC
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۱
۳
Ross County
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell
۳
۰
FC Edinburgh
Finished
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۳
۲
Montrose
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton
۱
۱
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
Annan Athletic
۱
۰
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
East Fife
۳
۰
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Spartans FC
۰
۳
Dunfermline
Finished
۱۷:۳۰
Stenhousemuir
۴
۰
Buckie Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۰
۲
FC Livingston
Finished
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
۱
۷
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
Stirling Albion
۰
۳
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Najaf
۰
۰
Al Minaa
inprogress
۲۰:۰۰
Naft Al-Basra SC
۲
۰
Al Kahraba Club
Finished
۱۷:۳۰
Karbala FC
۱
۱
Al Qasim SC
Finished
۱۷:۳۰
Amanat Baghdad SC
۲
۲
Al Naft
Finished
۱۷:۳۰
Al Talaba FC
۰
۱
Zakho
inprogress
۲۰:۰۰
  Estonia Meistriliiga
JK Trans Narva
۲
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۷:۳۰
Parnu JK Vaprus
۲
۰
JK Nomme United
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OTP
۵
۱
OPS Oulu
inprogress
۱۹:۳۰
GBK Kokkola
۳
۲
Narpes Kraft
Finished
۱۶:۳۰
Kuopion Elo 1919
۰
۲
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia II
۱
۲
Jakobstads Bollklubb
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly International Matches Women
USA (W)
-
-
Mexico (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Botswana (W)
۰
۰
Tanzania (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Paraguay (W)
۱
۴
Chile (W)
Finished
۰۱:۳۰
Argentina (W)
۱
۱
Uruguay (W)
Finished
۱۷:۳۰
Japan (W)
۴
۰
Ghana (W)
Finished
۰۹:۵۰
New Zealand (W)
۱
۱
Zambia (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J2 League
Fujieda MYFC
۰
۱
Ehime FC
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Paju Citizen FC
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۳:۳۰
Gangneung City
۲
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۳:۳۰
Gimhae City
۵
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Cashmere Technical
۰
۲
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Ferrymead Bays
۳
۲
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Nomads United
۲
۰
FC Twenty 11
Finished
۰۶:۱۵
  Australia NPL Victoria U23
Avondale U23
۱
۲
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
Manningham Utd Blues U23
۴
۳
Moreland City U23
Finished
۰۶:۱۵
Green Gully U23
۴
۳
South Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder U23
۵
۱
Port Melbourne U23
Finished
۱۰:۰۰
  New Zealand Northern Premier League
Birkenhead United
۱
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland City
۱
۰
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Tauranga City United
۱
۲
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۰
۲
Western Springs AFC
Finished
۰۶:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۳
۳
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۲
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Lake Macquarie City FC
۲
۷
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۴
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
Maitland
۱
۴
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Lambton Jaffas FC
۲
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۰
۲
Modbury Jets
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Comets
۳
۳
Campbelltown City
Finished
۱۳:۱۵
White City Beograd
۳
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Olympic
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۱۲:۰۰
North Eastern Metro Stars
۰
۰
Para Hills Knights
Finished
۱۱:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United U23
Finished
۰۹:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United FC
Finished
۰۹:۰۰
  China League 2
Hunan Xiangtao
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۳:۰۰
Beijing Institute of Technology FC
۱
۲
Taian Tiankuang
Finished
۱۱:۳۰
Guangdong GZ-Power
۲
۱
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۲:۳۰
Shaanxi Union FC
۱
۲
Langfang City of Glory
Finished
۱۲:۳۰
Rizhao Yuqi
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۵:۰۰
  Singapore Premier League
Tampines Rovers FC
۳
۰
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۳:۳۰
Balestier Khalsa FC
۲
۴
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۲
۱
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۵:۳۰
FC Kuressaare II
۳
۲
Johvi FC Phoenix
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۲
۳
Inter Turku II
Finished
۱۶:۳۰
Ilves II
۲
۱
FC Honka
Finished
۱۹:۰۰
HJS Akatemia
۲
۰
Tampere United
Finished
۱۶:۳۰
  Africa CECAFA Club Cup
Al-Hilal Omdurman
۵
۰
Red Arrows
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 2. Deild
Volsungur
۱
۰
Vikingur Olafsvik
inprogress
۱۹:۳۰
Hottur/Huginn
۱
۳
Haukar Hafnarfjordur
Finished
۱۷:۳۰
Throttur Vogum
۲
۳
Knattspyrnufelag Austfjarda
Finished
۱۷:۳۰
  Egypt Premier League
National Bank
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  China Jia League
Nanjing Fengfan
۰
۲
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
۳
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Dalian Young Boy FC
۲
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۴:۳۰
  Japan Japan Football League
Tochigi City
۱
۰
Reilac Shiga
Finished
۱۲:۳۰
Okinawa SV
۳
۱
Criacao Shinjuku
Finished
۰۹:۳۰
Veertien Mie
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico U23 League
Club Necaxa U23
۰
۳
Puebla U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Tijuana U23
۱
۰
Chivas Guadalajara U23
Finished
۰۳:۱۵
Monterrey U23
۱
۲
Cruz Azul U23
Finished
۱۸:۳۰
Toluca U23
۱
۱
Juarez FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Santos Laguna U23
۰
۱
Unam Pumas U23
inprogress
۲۰:۳۰
Club Leon U23
۰
۰
Pachuca U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Estonia Esiliiga
Tabasalu Charma
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۵:۳۰
Viimsi JK
۲
۴
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
Paide Linnameeskond II
۳
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
Harju Jalgpallikool
۳
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn II
۰
۴
FC Tallinn
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Caroline Springs George Cross
۱
۰
Preston Lions
Finished
۱۱:۰۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Bentleigh Greens SC
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne City 2
۳
۱
Northcote City
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۰
۲
Kingston City
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL ACT
Monaro Panthers FC
۰
۰
Yoogali SC
Finished
۱۱:۱۵
Canberra Olympic
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Olympic
۸
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۱۵
Waterside Karori
۲
۴
Western Suburbs
Finished
۰۴:۰۰
Petone
۰
۹
Miramar Rangers
Finished
۰۶:۳۰
  Dominica Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۱
Mahaut Soca Strikers
Finished
۰۲:۰۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Clarence Zebras U21
۵
۱
Riverside Olympic U21
Finished
۰۵:۴۵
Launceston City U21
۴
۲
South Hobart U21
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights U21
۰
۱۲
Devonport City U21
Finished
۰۷:۴۵
  Australia NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۲
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۳۰
WDSC Wolves U23
۰
۲
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions U23
۰
۳
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۱۵
  Australia NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۱:۰۰
Hills United FC
۰
۲
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic FC
۱
۲
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
St. George Saints
۰
۲
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
  Malaysia Liga A1
Imigresen FC
۳
۱
Putrajaya Athletic FC
Finished
۱۲:۱۵
Machan FC
۲
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۱:۴۵
Melaka United
۳
۱
Harini KS FC
Finished
۱۶:۱۵
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Mindil Aces
۴
۳
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
Darwin Olympic
۶
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۰:۰۰
  Uruguay Primera Division
Rampla Juniors
۳
۲
Liverpool FC Montevideo
Finished
۱۹:۰۰
Deportivo Maldonado
۱
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Danubio
-
-
Club Nacional de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Iceland 1. Deild
Afturelding Mosfellsbaer
۰
۳
Thor Akureyri
inprogress
۱۹:۳۰
Dalvik/Reynir
۰
۰
UMF Njardvik
Finished
۱۷:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atlantico Puerto Plata FC
۰
۱
Universidad O&M FC
Interrupted
۲۳:۳۰
  Australia NPL Queensland
Queensland Lions SC
۱
۲
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۲:۳۰
Redlands United
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۱:۳۰
Rochedale Rovers
۰
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane Wynnum Wolves FC
۱
۰
Brisbane City
Finished
۱۱:۴۵
  Finland Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas
۱
۱
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۸:۳۰
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
Atlantis H II
Finished
۱۶:۳۰
NJS
۱
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Shakhter Karagandy
۰
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۱
Yelimay Semey
Finished
۱۸:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۱
Elimai FC
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
۰
۱
FK Arendal
Finished
۱۶:۳۰
Lysekloster
۱
۰
Oern-Horten
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
۲
۳
Flekkeroy IL
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Mjoendalen 2
۳
۰
Oppsal
Finished
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08 2
۱
۱
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
Flint
۲
۳
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
  Mali League Women
Amazones C5 (W)
۱
۰
USFAS (W)
inprogress
۱۹:۳۰
AS Police Bamako (W)
۰
۰
AS Mande (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Kingsley Westside Reserves
۳
۰
Joondalup United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۱
۲
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gwelup Croatia SC Reserves
۱
۲
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Brindabella Blues FC
۱
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۶
Belconnen United
Finished
۰۶:۳۰
Australian National University FC
۳
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۷:۴۵
Canberra White Eagles FC
۰
۰
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Robina City FC (W)
۲
۲
SWQ Thunder (W)
Finished
۰۸:۱۵
Peninsula Power (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
West Adelaide Reserves
۵
۱
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۳۰
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Salisbury Utd Reserves
۱
۴
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Western Strikers Reserves
۱
۲
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۲
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۴
۷
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۱۵
  Australia Tasmania Super League Women
Glenorchy Knights (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Taroona (W)
۳
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۸:۰۰
Launceston United (W)
۲
۲
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Japan Regional League
Tokyo International Unversity FC
۳
۲
Toho Titanium
Finished
۰۵:۳۰
Vertfee Yaita
۱
۲
Vonds Ichihara
Finished
۱۱:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
Porvenir Asuka
Finished
۱۳:۰۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide Olympic FC Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۰
۴
Campbelltown Reserves
Finished
۰۸:۴۵
White City Reserves
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Metro Stars Reserves
۲
۲
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۸:۴۵
  Australia NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۱
۴
Fraser Park
Finished
۱۱:۰۰
Hakoah Sydney City East
۴
۰
Nepean FC
Finished
۱۰:۰۰
Hawkesbury City SC
۱
۳
Western Rage FC
Finished
۱۱:۰۰
Northern Tigers
۴
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۰۰
Central Coast United
۶
۰
Camden Tigers SC
Finished
۱۰:۳۰
Sydney University SFC
۱
۲
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۵
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۳
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions
۱
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
South Coast Flame FC
۰
۵
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۳
۱
Prospect United FC
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۱
۳
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Deportivo Municipal (W)
۱
۰
Universidad Cesar Vallejo (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Peru Reserve League
Cusco FC Reserves
۱
۶
Sporting Cristal Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Sport Huancayo Reserves
۴
۱
Deportivo Garcilaso Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Macao Elite League
CDF Benfica
۳
۰
Cheng Fung
Finished
۱۴:۳۰
Chao Pak Kei (CPK)
۴
۲
Hang Sai
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kolmonen
Saaripotku
۴
۲
KPV Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Sveikata Kybartai
۱
۲
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۴:۳۰
FK Silute
-
-
FK Neptunas Klaipeda II
Finished
۱۲:۳۰
Lietava Jonava
۱
۴
FK Sirvena
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FC Dziugas B
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Capalaba
۱
۴
Broadbeach United
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane Strikers
۱
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Ipswich FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۲
۱
North Pine
Finished
۱۰:۴۵
North Brisbane
۳
۲
Springfield United
Finished
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Rockingham City
۲
۳
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۳:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۲
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۳
۱
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Northern Tigers U20
۲
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۰۰
Hakoah Sydney City East U20
۹
۱
Nepean FC U20
Finished
۱۲:۰۰
St George Saints U20
۱
۱
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۲
۰
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۰
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۳:۰۰
Dunbar Rovers U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۵
۰
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions U20
۲
۲
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Armadale U20
۲
۳
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۵
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۱
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۱
۷
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Emerging Jets (W)
۱
۳
Bulleen Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۰
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۶:۳۰
Manningham United Blues
۳
۳
Moreland City FC
Finished
۰۸:۳۰
Avondale FC
۳
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۳
۶
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۵
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۷:۳۰
Adamstown Rosebud Reserves
۱
۳
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Langwarrin U23
۲
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۶:۰۰
Eastern Lions U23
۳
۱
Kingston City U23
Finished
۰۶:۰۰
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Preston Lions U23
Finished
۰۸:۴۵
North Geelong U23
۰
۰
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۶:۱۵
  Peru Liga 1 - Clasura
Deportivo Garcilaso
۱
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۳:۳۰
Comerciantes Unidos
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina U20 Championship
Defensa y Justicia U20
۲
۲
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۴
۳
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۳
۰
Belgrano U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۲
۰
Barracas Central U20
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۰
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۳
۰
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia LP U20
Finished
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۱
۱
River Plate U20
Finished
۱۵:۳۰
Racing Club U20
۱
۱
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۳
CA Independiente U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۱
۴
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۵
۰
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
-
-
CA Independiente Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۰
۱
Independiente Rivadavia U20
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۰
۱
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Deportivo Moron
۱
۰
CA Chaco For Ever
Finished
۱۸:۳۵
Chacarita Juniors
۰
۱
Quilmes Atletico Club
inprogress
۲۰:۴۰
Gimnasia Mendoza
-
-
Atletico de Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brown de Adrogue
-
-
Almagro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA All Boys
-
-
Club Atletico Alvarado
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Temperley
-
-
CA Defensores de Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Finland Ykkosliiga
SJK Akatemia
۳
۰
PK-35 Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
FC TPS Turku
۲
۳
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Contagem U20
۴
۱
Ipatinga FC U20
Finished
۱۶:۳۰
America MG U20
۲
۳
Cruzeiro EC U20
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca U20
Fluminense RJ U20
۳
۱
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Flamengo RJ U20
۳
۲
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Nova Iguacu U20
۴
۱
Boavista RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Vasco da Gama U20
۱
۱
Bangu U20
Finished
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
-
-
Madureira RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Ireland U20 League
Cork City U20
۳
۱
Shamrock Rovers U20
Finished
۱۶:۳۰
Derry City U20
۳
۰
Finn Harps U20
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۰
۵
Paro FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Cearense U20
Floresta EC U20
-
-
Itarema U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Pyeongchang United
۲
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۳
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
  Myanmar National League
Yangon United
۵
۰
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
Ispe FC
۵
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Souths United
۲
۱
Pine Hills
Finished
۱۱:۳۰
Magic United TFA
۴
۱
Samford Rangers FC
Finished
۰۹:۳۰
Holland Park Hawks
۲
۲
North Star
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Adelaide Comets (W)
۱
۶
West Adelaide (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۵
۱
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Ipswich FC U23
۳
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۰۹:۱۵
Capalaba U23
۳
۳
Broadbeach United U23
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Salisbury United
۳
۱
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۲
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۲
۱
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۱
۶
Playford Patriots
Finished
۰۹:۳۰
Fulham United FC
۳
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
  Australia NPL Tasmania
Clarence Zebras
۱
۲
Riverside Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Devonport City
Finished
۱۰:۰۰
Launceston United
۰
۶
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۰۰
Launceston City
۴
۲
South Hobart
Finished
۱۰:۱۵
  Paraguay Division Intermedia
Encarnacion FC
۵
۱
Atletico Colegiales
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Recoleta
۲
۰
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
Guairena FC
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۱۷:۳۰
  Philippines PFL
Maharlika
۲
۹
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Manila Montet
۲
۸
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Kaya FC
۳
۰
Loyola FC
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Landespokal
DJK Don Bosco Bamberg
۳
۱
TSV Abtswind
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 3. Deild
FC Arbaer
۱
۰
Vaengir Jupiters
Finished
۱۷:۳۰
Kari Akranes
۱
۱
Vidir Gardur
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۳
۳
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie C
Athletic Club MG
-
-
Londrina EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Botafogo PB
-
-
AD Confianca SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Universitario de Sucre
۳
۱
CD Aleman
Finished
۱۸:۳۰
CD Torre Fuerte
۰
۵
Ciudad Nueva Santa Cruz
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Gremio RS U20
-
-
Corinthians U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Temuco
-
-
San Marcos de Arica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo
۰
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
Club Oriental
-
-
Cerrito CS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Plaza Colonia
-
-
Juventud Piedras
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Grotta (W)
۳
۲
IA Akranes (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Tercera Division
CS Limpeno
۱
۲
29 de Septiembre
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo
۰
۱
Oeste Itapolis
Finished
۱۶:۳۰
Capivariano SP
-
-
Red Bull Bragantino II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Comercial SP
-
-
Monte Azul SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Primavera SP
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
Portuguesa Desportos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
-
-
EC XV de Novembro (Piracicaba)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio Prudente
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Boroondara Carey Eagles
۶
۲
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
Doveton
۰
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۳
۴
Essendon Royals
Finished
۱۱:۰۰
FC Melbourne Serbia
۴
۰
Box Hill United
Finished
۱۱:۴۵
  Norway 3. Division avd. 1
Floro SK
۵
۱
Loddefjord
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Taroona
۹
۱
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide Comets Reserves (W)
۷
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۰
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
Monaro Panthers U23
۰
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۹:۰۰
  Vietnam Women National Championship
Ha Noi (W)
۰
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۳:۰۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Iceland U19 League
HK/Ymir U19
۳
۳
Breidablik/Augn/Smari U19
Finished
۱۵:۳۰
Vikingur Reykjavik U19
۱
۲
KA/Dalvik/Reynir U19
Finished
۱۸:۳۰
  Malawi Super League
Mighty Tigers
۲
۳
MAFCO
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۱
۰
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۱
۲
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Karonga United
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
  Finland Ykkonen
PK Keski-Uusimaa
۴
۵
KPV Kokkola
Finished
۱۶:۳۰
FC Jazz Pori
۳
۱
OLS
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland National League Women
DLR Waves (W)
۰
۲
Treaty United FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Wexford Youths (W)
-
-
Athlone Town (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Cork City (W)
-
-
Bohemians Dublin (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
  Brazil Goiano 2
Associacao Esportiva Evangelica
-
-
Inhumas Esporte Clube
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Carioca 2
Marica RJ
-
-
Resende FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Olaria AC
-
-
CEAC Araruama RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
AD Cabofriense
-
-
Duque de Caxias
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
FC Petropolis Goncalense
-
-
Artsul Futebol Clube
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Latvia 3. Liga
AC Jules Verne
۲
۲
ASK Kadaga
inprogress
۱۹:۳۰
  Gambia Division 2
Gambian Dutch Lions
۱
۱
Elite United
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
۴
۰
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
IF Fram Larvik
۴
۴
IL Brodd
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Cup
FC Lida
۰
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۰
۶
Slavia Mozyr
Finished
۱۸:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
CA Basanez
۰
۳
Villa Teresa
Finished
۱۶:۳۰
Salus
۲
۲
Villa Espanola
Finished
۱۷:۳۰
CA Bella Vista
۱
۱
Central Espanol FC
Finished
۱۷:۳۰
  Russia FNL
Arsenal Tula
۱
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۲
۱
Greenfuel FC
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Alagoano U20
CS Alagoano U20
۰
۱
Independente Atalaia U20
Finished
۱۶:۰۰
CRB U20
-
-
Grota do Facao U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Colombia Regional League
Real Santuario
۱
۳
CD Sol de Oriente
Finished
۱۵:۳۰
Rojo FC
۰
۰
Color Esperanza
inprogress
۲۰:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۲
۱
Adama Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Mohun Bagan Super Giant
۱
۲
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Victoria State League 1
Brandon Park
۱
۲
Eltham Redbacks
Finished
۰۸:۳۰
Malvern City
۲
۰
Old Scotch
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
-
-
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید