0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group D
France
-
-
Poland
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Netherlands
-
-
Austria
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Europe Euro Group C
England
-
-
Slovenia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Denmark
-
-
Serbia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Morocco Coupe du Trone
Raja Casablanca
-
-
MCO Mouloudia Oujda
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie B
Sport Club do Recife
۱
۲
Novorizontino SP
Finished
۰۱:۳۰
  Egypt Premier League
Al Ahly Cairo
۲
۰
El Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie C
AA Aparecidense
۲
۲
Nautico Capibaribe
Finished
۰۲:۳۰
ABC Futebol Clube
۳
۱
Remo PA
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۲
۰
Daejeon Citizen
Finished
۱۴:۰۰
Suwon City
۱
۰
Gwangju FC
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Torneo Federal A
Sportivo AC Las Parejas
۰
۱
CA el Linqueno
Finished
۰۲:۰۰
Club Sportivo y Biblioteca Athens
۲
۲
Deportivo Camioneros
Finished
۰۳:۰۰
  China Super League
Shenzhen Peng FC
۳
۲
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۵:۰۵
Henan FC
۱
۰
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۴:۳۰
Wuhan Three Towns
۰
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۳۰
Nantong Zhiyun
۱
۱
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۰۵
  India Calcutta Premier Division
Mohammedan SC Reserves
۱
۰
Wari AC
inprogress
۱۷:۰۰
  Mozambique Mocambola
Brera Tchumene FC
۳
۰
Baia Pemba
Finished
۱۶:۰۰
  Mongolia Cup
FC Ulaanbaatar
۲
۳
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۳۰
Deren
۱
۲
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۴:۳۰
  Vietnam V-League
Hai Phong
۰
۱
Ha Noi
Finished
۱۳:۳۰
Becamex Binh Duong FC
۱
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Song Lam Nghe An
۱
۱
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۳:۳۰
Lam Son Thanh Hoa
۰
۵
The Cong Viettel FC
Finished
۱۳:۳۰
Nam Dinh
۵
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Ho Chi Minh
۱
۰
BHTS Quang Nam
Finished
۱۳:۳۰
Cong Anh Ha Noi
۵
۰
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۳:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Talant
۱
۲
FC Alay
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Vasco da Gama (W)
۵
۱
Coritiba FBC (W)
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
FC Winterthur
-
-
FC Baden
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۱
۰
FK Viktoria Zizkov
inprogress
۱۷:۳۰
Ballyclare
-
-
The New Saints FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FK MAS Taborsko
۲
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
FC Livingston
-
-
Broxburn Athletic F.C.
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
FC Thun
-
-
Stade Nyonnais
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
NK Maribor
۰
۰
FK Buducnost Podgorica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
MFK Ruzomberok
-
-
Rapid Bucuresti
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Elgin City
-
-
Keith
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Peru Liga 2
CD Universidad San Martin de Porres
۲
۲
UCV Moquegua
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Villa Dalmine Reserves
۱
۳
Argentino Merlo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CA Fenix Pilar Reserves
۱
۶
CA Colegiales Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Puerto Nuevo Reserves
-
-
Central Ballester Reserves
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Argentino de Rosario Reserves
۰
۰
Defensores de Cambaceres Reserves
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CA Atlas Reserves
۰
۰
Deportivo Paraguayo Reserves
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Atlanta
۱
۰
Almirante Brown de Lules
Finished
۰۰:۴۰
  Chile Copa Chile
CSD San Antonio Unido
-
-
Universidad de Chile
inprogress
۰۲:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Liepaja
۰
۰
FS Metta/Lu
inprogress
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Jeonnam Dragons
۱
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۰
۰
FC Anyang
Finished
۱۴:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۴
Chungnam Asan
Finished
۱۴:۰۰
  China League 2
Nantong Haimen Codion
۳
۲
Shaanxi Union FC
Finished
۱۵:۰۰
  Uzbekistan Super League
FC Olimpik Tashkent
۰
۰
Surkhon Termez
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Suomen Cup
FC Haka Valkeakoski
۰
۰
PK-35 Helsinki
inprogress
۱۸:۳۰
Pepo Lappeenranta
-
-
KuPS Kuopio
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Inter Turku
-
-
GrIFK Grankulla
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
KPV Kokkola
-
-
FC Lahti
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
-
-
VPS Vaasan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Malaysia MFL Cup U23
Kedah II
۰
۲
Kelantan U23
Finished
۱۲:۴۵
Selangor FC II
۲
۱
Penang U23
Finished
۱۲:۳۰
Kuala Lumpur FA U23
۱
۱
Kuching City U23
Finished
۱۳:۰۰
  Bhutan Premier League
Tsirang
۱
۱
Tensung FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۳
۵
South Coast Flame FC
Finished
۱۳:۳۰
Bulls FC Academy
۷
۰
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Copa Paulista
Botafogo SP
۰
۲
Monte Azul SP
Finished
۰۱:۳۰
  Ecuador Serie B
San Antonio FC Cotacachi
-
-
Manta FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  South America Copa America Group D
Brazil
۰
۰
Costa Rica
Finished
۰۴:۳۰
Colombia
۲
۱
Paraguay
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League Two
Utah United
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۴:۳۰
AHFC Royals
۲
۲
Twin City Toucans
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Santos FC U20
-
-
EC Bahia U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Atletico Mineiro U20
-
-
Cruzeiro EC U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
-
-
Torns IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lambton Jaffas FC Reserves
۴
۱
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Enkopings SK FK
-
-
FOC Farsta
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Sweden Svenska Cupen
FC Gute
۱
۱
Vasalunds/Essinge IF
inprogress
۱۶:۳۰
  Chile Primera Division Women
Universidad de Chile (W)
۷
۱
Audax Italiano (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۱
۳
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۳۰
  Uzbekistan Pro League
FK Kokand 1912
۰
۰
PFC Shurtan
inprogress
۱۸:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Fernando de la Mora
-
-
Club Atletico Tembetary
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
3 de Febrero
-
-
Independiente FBC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
NWS Spirit FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Interrupted
۱۱:۳۰
  Brazil Baiano 2
SSA FC
-
-
Jacobinense BA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Miami Dutch Lions FC
۸
۰
Global Soccer Pathways
Finished
۰۳:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۴
۳
Peninsula Power U23
Finished
۱۳:۰۰
  Kazakhstan 2. Division
Jas Qyran
۳
۳
FK KazAST
inprogress
۱۷:۳۰
Taraz Reserves
۰
۳
Akas FC
Finished
۱۵:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۳
۰
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
Finished
۰۴:۳۰
Arsenal Tula II
۱
۱
Spartak Tambov
Finished
۱۴:۳۰
FK Kosmos
۰
۱
Dynamo Vladivostok
Finished
۱۶:۳۰
FC Salyut Belgorod
۰
۰
FK Kvant Obninsk
inprogress
۱۷:۳۰
Kolomna
۰
۰
Khimki II
inprogress
۱۸:۰۰
FC Ryazan
۰
۰
Strogino Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FC Irkutsk
۱
۰
Rodina Moscow
Finished
۱۲:۳۰
Dinamo Moscow II
۱
۱
FK Baltika Kaliningrad
inprogress
۱۷:۳۰
Chertanovo Moscow
۲
۱
FK Yenisey Krasnoyarsk II
inprogress
۱۷:۳۰
Dinamo Saint-Petersburg
۱
۰
Torpedo Vladimir
inprogress
۱۸:۰۰
FK Spartak Moscow II
۰
۰
Zvezda Sankt-Peterburg
inprogress
۱۸:۳۰
Dynamo Vologda
۰
۰
Znamya Truda OZ
inprogress
۱۸:۳۰
Zenit St Petersburg II
۰
۰
FC Tver
inprogress
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید